Prachtige Jubileumvoorstelling BAS-gym

 

Ter ere van het 50-jarig bestaan van BAS-gym vond afgelopen zaterdag in het Koetshuis een spetterende circusvoorstelling plaats.

pizap basgym 50 jaar

In de piste van Cirque du BAS-gymnastique werden spectaculaire circusacts vertoond: paarden, leeuwen, acrobaten,  clowns, koorddansers en zelfs een echte trapeze act passeerden de revue.

In de pauze werd juf/trainster Diane samen met haar vrijwillig(st)ers flink in de bloemen gezet door circusdirecteur Anja de Vries met alle leden van BAS-gym. Diane is al jarenlang de drijvende kracht en grote inspiratiebron van BAS-gym. Samen met haar en de vele andere helpende handen heeft BAS-gym er het grootste vertrouwen in om ook in de toekomst jong en oud  in Biddinghuizen te kunnen laten bewegen, ieder op zijn eigen niveau.

klik op onderstaande link voor een mooie impressie!

Fotoalbum