Structuur/organisatie

De Gymvereniging BAS Gymnastiek is op de volgende manier opgebouwd.

Bestuur
Voorzitter
Jolanda van Dekken
voorzitter@basgymnastiek.nl

Secretaris
Cynthia Akkermans
secretariaat@basgymnastiek.nl

Penningmeester
Claudia Boelens
penningmeester@basgymnastiek.nl

Algemeen lid
Karin Steeneveld
media@basgymnastiek.nl

Leiding
Diane Verheul 
diane@basgymnastiek.nl

Martin Schoot Uiterkamp
martin@basgymnastiek.nl

Johanna Blaauw (peuter- en kleutergym)
johanna@basgymnastiek.nl

Ledenadministratie
Jan Willem Schmidt
ledenadministratie@basgymnastiek.nl

Wedstrijdsecretariaat
Anja de Vries
wedstrijdsecretariaat@basgymnastiek.nl

PR en Sponsoring
vacature

Media
Esther den Teuling
media@basgymnastiek.nl

Activiteitencommisie
Sandra de Gier
Monique Sijtsma
Diane Verheul
activiteitencommissie@basgymnastiek.nl

Juryleden
Lisa van Os            
Diane Verheul

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.