Structuur/organisatie

De Gymvereniging BAS Gymnastiek is op de volgende manier opgebouwd.

Bestuur
Voorzitter
Cynthia Akkermans
voorzitter@basgymnastiek.nl

Secretaris
Vacant
secretariaat@basgymnastiek.nl

Penningmeester 
Karin Steeneveld
penningmeester@basgymnastiek.nl

Algemeen lid
Nadja de Leeuw

Leiding
Diane Verheul 
diane@basgymnastiek.nl

Martin Schoot Uiterkamp
martin@basgymnastiek.nl

Rianne Gijbels-Stuut (peuter- en kleutergym)
rianne@basgymnastiek.nl

Bart Laan (freerunnen)
 Freerunbart@gmail.com

Ledenadministratie
Monique Wammes
ledenadministratie@basgymnastiek.nl

Wedstrijdsecretariaat
Karin Steeneveld
wedstrijdsecretariaat@basgymnastiek.nl

PR en Sponsoring
vacature

Media
Karin Steeneveld
media@basgymnastiek.nl

Activiteitencommisie
Sandra de Gier
Monique Bonestroo
Nadja de Leeuw
Diane Verheul
activiteitencommissie@basgymnastiek.nl

Juryleden
Diane Verheul
Lisa van Os
Karin Steeneveld

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.